Bowling + oslava narodenín

<Zadajte anotáciu>

Bowlingový turnaj sa niesol vo veľmi príjemnej atmosfére. Jožko Širotňák sa dožil a v rámci turnaja aj oslávil 80 rokov. Členovia klubu venovali oslávencovi víkendový pobyt v Tatrách, v hotely Lomnica a kedže je aj zberateľom whisky, pridali fľašu Aberlour 12.

Bojovalo sa v 4 družstvách, 1. Družstvo - mládežnici, kde dominovala hra Lauren,  tesne ju sledoval, a nakoniec aj predbehol Finn. Nedal sa zahanbiť ani Joaquin a Alenka Parová.  Druhé družstvo bolo čisto ženské, kde síce zápolili o prvenstvo Jožka Poláková a Drahuša Schwartzová, v závese s Monikou Kočiovovu a Natáliou Šipošovou. Tretie družstvo bolo mužské (P. Murko, J. Paulinský, M.Tomčo), a neskôr sa pridali v alternácii P.Jesenský a Elen Gregová. Posledné družstvo bolo medzinárodné, lebo si v ňom zahrali aj naši hostia Bill a Joe a sparingpartnerov nielen v hre, ale aj v komunikácii im robili Juraj Mičko a Miro Sklenár. Absolútnym víťazom sa stal Juraj Mičko, ktorý obdržal okrem diplomu aj sošku s hráčom bowlingu (na tú si najviac brúsil zuby Peter Murko) a hráčom s najvyšším hodom bol Peter Murko, ktorý obdržal pohár víťaza. Napriek zápalu do hry sme si pochutnali na víne z Orechovej a tiež na delikatesach, ktoré dal Jožko Širotňák pripraviť pre športujúcich aj prizerajúcich sa. Na záver sme sa pofotili a rozišli vo veľmi dobrej nálade domov.