Neformálne stretnutie s Eduardom Kukanom

Večera sa konala v domácom pivovare Golem, ktorý patrí manželke nášho člena. Ďakujeme za pohostenie a pohostinnosť.

Ako čestný člen Rotary Clubu Bratislava, zúčastnil som sa v minulosti na mnohých akciách a podujatiach tohto klubu doma i v zahraničí. Veľmi si vážim princípy,ktorými sa Rotariáni riadia pri svojej činnosti - poskytovať pomoc iným, pomáhať mladým ľuďom pri rozširovaní ich kontaktov a poznávaní cudzích krajín a mnohé charitatívne akcie, ktorých cieľom je získať prostriedky pre poskytovanie pomoci tým, ktorí ju najviac potrebujú. Pri účasti na týchto aktivitách som videl, že členovia rotary Clubu sú čestní a šľachetní ľudia a veľmi si ich za to vážim.

Na Slovensku som navštívil Rotary Cluby okrem Bratislavy aj v Žiline, Banskej Bystrici a aj v Malackách. Chcem povzbudiť Košičanov, aby sa im na pôde Rotary Clubu darilo uskutočňovať ďalšie mnohé akcie, založené na Rotariánskych princípov. V rámci možností im rád aj osobne pomožem.

Srdečne,

Eduard Kukan